Tandem Ukraine Academy 2018 Call for Application

Tandem Ukraine Academy is a pilot programme, initiated together with Tandem Ukraine alumni in order to support Ukrainian organisations with little prior experience in international collaboration. During the 4 days of training and subsequent short term placements, participants will have a chance to step out of their comfort zone and improve their organisational capacities to apply for international exchange programmes. The usual round of Tandem Ukraine programme will be launched in spring 2019.

Що таке Академія Tandem Ukraine?

Академія Tandem Ukraine – це можливість для представників/ць українських ініціатив та організацій випробувати та проаналізувати власну організаційну спроможність побудови міжкультурних або міжсекторних партнерств.
Фокусом програми є знайомство з інструментами та методами, а також базовими аспектами міжнародної співпраці, напрацьованими протягом існування програми Tandem Ukraine. Академія матиме формат чотириденного тренінгу, що відбудеться 22 – 25 листопада в Харкові.

Ми будемо особливо раді учасникам та учасницями з організацій/ініціатив:
 • з відсутнім або малим досвідом міжнародної співпраці;
 • зацікавлених у міжсекторних партнерствах в сфері культури;
 • з регіонів, проте також розглядатимемо заявки з великих міст.

Що таке програма Tandem Ukraine?

Tandem Ukraine це міжнародна програма обміну, в рамках якої менеджери культури з України та інших європейських країн мають змогу створити творчий тандем, обмінятися практиками та налагодити довготривале партнерство.
Після трьох раундів програми вже сформувалась мережа з понад 30 українських організацій, які готові ділитись та інтегрувати набуті знання та досвід локально, чому власне і сприятиме Академії Tandem Ukraine.

Чого очікувати від Академії Tandem Ukraine?

Участь в Академії дозволить дізнатися більше про свою організацію та спільноту, ідентифікувати ресурси та потреби у щоденній роботі. Академія – це платформа для співтворення та мережування, нагода познайомитися з практиками культури із України та проаналізувати виклики та можливості міжнародної співпраці. Окремі елементи програми відбуватимуться англійською.
Учасники та учасниці Академії можуть подаватися на наступний раунд програми Tandem Ukraine навесні 2019 року на умовах загального конкурсу, проте це не є обов’язковою умовою участі в Академії.

Якщо коротко, то програма пропонує:
 • інструменти та методологію, розроблені міжнародними експертами на теми організаційного розвитку, організаційної культури та міжнародної співпраці, представлені під час чотириденного тренінгу;
 • менторську підтримку від команди, випускників та учасників мережі Tandem Ukraine (за бажанням);
 • навчальні поїздки для обміну досвідом з випускниками та учасниками мережі Tandem (за бажанням);
 • обмін досвідом з колегами / обмін на рівних;
 • участь у розширеній мережі Tandem, яка об’єднує понад 320 менеджерів культури, з більш ніж 160 міст та 35 країн Європи та Північної Африки.

Організатори відшкодовують витрати на проїзд, забезпечують харчування та проживання під час Академії Tandem Ukraine та подальших навчальних візитів.

Вам варто надіслати заявку, якщо ви:

 • працюєте у сфері культури, або прагнете реалізовувати проекти у цій сфері;
 • представляєте громадську або державну організацію, креативний старт-ап, або ж ініціативну команду, яка вже має досвід реалізації спільного проекту;
 • володієте актуальним практичним досвідом в сфері менеджменту проектів;
 • володієте англійською мовою на розмовному рівні, або ж маєте в команді людей, які можуть вам у цьому допомоги;
 • мотивовані розширювати міжнародну мережу партнерів, але потребуєте додаткової підтримки.
 • Як подати заявку?

  Онлайн заявку можна знайти за цим посиланням.
  Останній термін подачі заявок на Академію – 18 жовтня 2018 року (23:59 CET). Результати повідомимо до 25 жовтня 2018 року. До участі в Академії, що відбудеться 22 – 25 листопада в Харкові, ми зможемо запросити близько 20 людей.
  Завантажити PDF версію тексту можна за цим посиланням.

  Заповнення аплікаційної заявки є першим етапом практичної підготовки до участі в міжнародних програмах. Під час Академії у вас буде можливість проаналізувати якість написаної заявки, для того щоб удосконалити презентацію особистої та організаційної мотивації в подальшій роботі.

  Tandem Ukraine is an initiative of MitOst e.V and European Cultural Foundation. Programme is implemented by MitOst and “Insha Osvita” in the framework of “Dialogue for Change” and supported by Federal Foreign Office of Germany.

  Contact Details

  DSC_0885
  Zeichenfläche 1-100
  • Duygu Kaban
  • Programme Assistant Tandem at MitOst